Bankomaty Euronet

Kategoria: bankomat/wpłatomat
Nr sklepu:
Poziom:0
www:www.euronetpolska.pl

"Awaria terminala płatniczego" - to komunikat, który podczas zakupów może zdenerwować każdego. Pół biedy, jeśli chodzi o zakup gazety czy kilku produktów spożywczych; co jednak, jeśli pojawi się on właśnie w trakcie polowania na wymarzoną sukienkę, żakiet czy buty? W takich chwilach większość z nas żałuje, że nie nosi przy sobie jakiejkolwiek sumy pieniędzy. Nie ma co jednak płakać, trzeba poszukać bankomatu. I tu zwykle zaczynają się schody - w końcu musisz zastanawiać się, gdzie jest Twój bank i czy w galerii dostępny jest bankomat.

Na szczęście mamy na to rozwiązanie: bankomat Euronet to wygoda, która znajduje się na wyciągnięcie ręki. Nie musisz już martwić się poszukiwaniami oddziału swojego banku - w naszym bankomacie bez problemu wypłacisz gotówkę w interesujących Cię nominałach. Obawiasz się prowizji? Niepotrzebnie; musisz sprawdzić jedynie swoją umowę z bankiem. Ponieważ współpracujemy z wieloma polskimi bankami, coraz więcej naszych klientów może korzystać z usług Euronetu bez jakiejkolwiek prowizji. Znaczna część z kolei może wypłacać gotówkę na preferencyjnych warunkach.

Kalisz posiada także wpłatomaty naszej sieci: to wygodne rozwiązanie, które pozwala na bezproblemowe wpłacenie gotówki na własne konto. Całość transakcji przebiega szybko i bezpiecznie, dlatego nie musisz martwić się o to, że środki nie zaksięgują się na Twoim koncie. Aby skorzystać z tej usługi, należy jedynie zarejestrować się w naszym systemie; więcej szczegółów dostępnych jest na stronie www.euronetpolska.pl.

Newsletter Gelerii Tęcza

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do Newslettera.

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: