Fotokabina FotoExpress

Kategoria: Usługi
Nr sklepu:0.37
Poziom:0
www:https://fotoexpress.biz/

Zachęcamy do skorzystania z Fotokabiny FotoExpress znajdującej się w okolicach wejścia do sklepu Społem. W fotobudce możecie Państwo wykonać nie tylko pamiątkowe lub zabawne zdjęcie, ale także zdjęcia do oficjalnych dokumentów takich, jak paszport, dowód osobisty, czy prawo jazdy!

Ceny zdjęć zabawnych to 10 złotych za komplet 6 zdjęć, zaś zdjęć do dokumentów jedynie 20 złotych za 4 fotografie spełniające wymogi określone w przepisach, a zatem zdecydowanie taniej niż w tradycyjnym zakładzie fotograficznym! FunFotos udziela 100% gwarancji, że zdjęcia zostaną zaakceptowane w każdym urzędzie. Wykonane w fotobudce zdjęcia w wersji cyfrowej można pobrać tutaj - https://fotoexpress.biz/zdjecie-z-fotobudki-online

Fotokabina przyjmuje płatność bilonem, banknotami oraz kartami płatniczymi!

O Firmie:

FunFotos wchodzi w skład Grupy FotoExpress, która jest liderem wykonywania zdjęć do oficjalnych dokumentów takich jak dowody osobiste, paszporty i prawa jazdy. Grupa posiada niemal 200 fotokabin w centrach handlowych i urzędach na terenie całej Polski. W skład grupy FotoExpress wchodzi także serwis passport-photo.online który możliwia wykonywanie zdjęć do dowodu osobistego, zdjęć do prawa jazdy, zdjęć do paszportu i innych oficjalnych dokumentów przy pomocy telefonów komórkowych i smartphone’ów.

W przypadku chęci skorzystania z fotokabiny FotoExpresss w celu wykonania zdjęć do oficjalnych dokumentów zachęcamy do zapoznania się wcześniej z urzędowymi wymaganiami dotyczącymi zdjęć:
- Zdjęcie do paszportu wymagania 2019
- Zdjęcie do dowodu osobistego wymagania 2019
- Zdjęcie do prawa jazdy wymagania 2019
- Zdjęcie do wizy amerykańskiej

Pokaż sklep
na planie centrum

Najlepsze modowe marki

Newsletter Gelerii Tęcza

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do Newslettera.

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: