Eksperymentarium w Galerii Tęcza!

28 maja 2019

Dzień Dziecka w Galerii Tęcza chcemy by był wyjątkowy rozpoczynamy jego świętowanie już 28 maja. Tego dnia na terenie Galerii powstanie Eksperymentarium. To bardzo nietypowy, mobilny projekt naukowy, dzięki któremu w bardzo przystępny i ciekawy sposób, poprzez zabawę, najmłodsi odkryją kolorowy świat fizyki, odbędą podróż do wnętrza ludzkiego ciała, odwiedzą laboratorium mikroskopowe oraz planetarium. Święto najmłodszych z Eksperymentarium potrwa, aż do 4 czerwca.


1920x482

W ramach wystawy, przedstawionych zostanie kilkanaście urządzeń interaktywnych. Wszystkie będzie można dotknąć i poznać ich działanie !

Nie mamy żadnych wątpliwości, że dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę, dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam maluchy z rodzicami, ale też wychowawców z uczniami do naszego Eksperymentarium. A 1 czerwca dla maluchów darmowa wata cukrowa oraz dmuchane balony na poziomie 2 Galerii.

Eksperymentarium w Galerii Tęcza czynne będzie na poziomie 1 oraz 2 codziennie od 28.05 do 04.06 w godz. 11:00 – 19:00 - wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Najlepsze modowe marki

Newsletter Gelerii Tęcza

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do Newslettera.

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: