Kino to najlepszy prezent!

16 grudnia 2022

Czy można podarować bliskim emocje i wspólny czas? Tak, wystarczy wręczyć im kartę podarunkową Multikina! To wspaniały prezent dla młodszych i starszych, dla przyjaciół i rodziny!

 

Zastanawiasz się nad prezentem dla najbliższych? Nie wiesz co ucieszy Twoją dziewczynę lub co podarować przyjacielowi? A może zastanawiasz się co sprawi radość Twoim rodzicom? Bez względu na okazję, która się zbliża – czy to Święta, urodziny, rocznica, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet – kino to zawsze trafiony prezent! Zwłaszcza, że kupując kartę podarunkową Multikina dajesz obdarowanej osobie możliwość wybrania filmu, na który chce pójść. Obdarowany zdecyduje czy ma ochotę zobaczyć na wielkim ekranie komedię i śmiać się do łez, dramat, który wzrusza, film polski czy zagraniczną superprodukcję.

 

Karta podarunkowa Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin sieci i można ją doładowywać kwotą od 50 do 500 zł. Płatności możesz dokonać gotówką lub kartą, a także gotówką i kartą w jednej transakcji. Zakupiona karta będzie ważna 12 miesięcy od daty jej nabycia.

Posiadacz karty może kupić przy jej użyciu:

  • bilety na dowolny seans filmowy w każdym kinie sieci Multikino,
  • przekąski dostępne w popcornbarze.

 

Szczegółowe informacje na temat karty są dostępne w Regulaminie na naszej stronie www.multikino.pl.

Newsletter Gelerii Tęcza

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do Newslettera.

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: