Otwarcie nowego salonu CCC!

8 maja 2020

W Galerii Tęcza otwiera się nowy, powiększony salon znanej polskiej marki obuwniczej CCC. 

Nowy salon CCC otworzy się już jutro 8 maja po relokacji na parterze Galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie apteki Dr. Max oraz salonu H&M.  Jego łączna powierzchnia wyniesie 746 m2.

Nowy salon zaaranżowany jest w nowym koncepcie CCC. Ma szerokie wejście oraz otwartą, w pełni przeszkloną witrynę z ekranami LED. W środku zamontowane są ekrany LED m.in. za kasą umieszczoną na końcu sklepu. Przestrzeń podzielona jest na sekcje produktowe, m.in. damską, męską, dziecięcą, sportowąi akcesoriów. Taki system pozwala kierować Klienta od razu do poszukiwanych produktów. Kolorystyka wnętrza jest stonowana z neutralną paletą barw  tak, aby  flagowy pomarańczowy kolor marki był bardziej widoczny.

CCC to największy producent obuwia i jedna z najszybciej rozwijających się sieci obuwniczych w Europie.W swojej ofercie posiada obuwie, torebki oraz akcesoria. Obecnie firma posiada blisko 900 salonów w 16 krajach.

Salon W Galerii Tęcza otwarty jest 6 dni w tygodniu w godzinach od 09:00 do 21:00 - od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe  od 10:00 do 20:00.

ccc_newsletter

Najlepsze modowe marki

Newsletter Gelerii Tęcza

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do Newslettera.

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: